Search found 1 match

by Munk
Wed Aug 30, 2017 9:56 am
Forum: Off-Topic
Topic: Bestbuy trying to sell water for $40/ case in Houston!
Replies: 12
Views: 827

Re: Bestbuy trying to sell water for $40/ case in Houston!

Do the math. $42.96/24= $1.79 per bottle.

Seems to be the going rate for that water in the 7-11's.

Return to “Bestbuy trying to sell water for $40/ case in Houston!”